Кошик
42 відгуків
Мультибрендовый интернет-магазин
+380 показати номер

Як вибрати брюки по типу фігури?

Як вибрати брюки по типу фігури?

Весь одяг має бути підібрана саме для вашого типу фігури. Ви напевно чули про те, що ідеальний силует інакше називають «пісочний годинник». У дівчат з такою фігурою, чітко окреслена талія, красиво здіймається груди, на її рівні виступають стегна. Не всім пощастило мати такі форми, тому фахівцям довелося впровадити в побут і інші назви для жіночої фігури. Для кожного типу слід вибирати одяг з урахуванням недоліків.

Штани для прямокутного типу статури
У дівчат з такою фігурою основне завдання при виборі брюк – виділити стегна і всіляко їх прикрасити. Щоб округлити цю частину тіла, слід вибирати штани з об'ємними кишенями і декоруючими елементами. Ідеальними для вас будуть брюки-дудочки з високою посадкою і широкими кишенями. Пояс штанів повинен бути тонким. Не варто привертати увагу до талії, що по ширині не відрізняється від стегон. Намагайтеся створити акцент на сідницях, надаючи їм об'єм з боків.

Штани для трикутного типу статури («груша»)
Дівчатам з широкими стегнами і вузькими плечима рекомендується з особливою ретельністю вибрати брюки. Вам потрібна така модель, яка візуально приховає важку нижню частину фігури. Хорошим варіантом виявляться штани з кльошем від стегна.При цьому враховуйте не тільки ширину ваших стегон, але і зростання. Низьким жінкам не рекомендується носити занадто широкі штани. У верхній частині вони не повинні бути занадто об'ємними. Зверніть також увагу на брюки зі стрілками. Вибирайте моделі без кишень і інших збільшують елементів.

Штани для овального типу фігури («яблуко»)
Дівчатам з проблемою талією підходять брюки із завищеною талією. Такі речі приховують повнуватий живіт і відволікають увагу від непропорційних форм. Не рекомендується носити завужені і світлі речі. Штанини обновки повинні бути прямими або розкльошеними від коліна. Такий пошиття допоможе відвернути увагу від проблемної верхньої частини тіла. Уникайте штанів з низькою посадкою, тому що вони тільки підкреслять ваш проблемний живіт.

Штани для фігури «перевернутий трикутник»
Дівчатам з вузькими стегнами підійдуть штани з об'ємними декоруючими елементами. Штанини можуть бути будь-якого покрою. Головне ваше завдання - прикрасити вузькі стегна і зробити їх приблизно такої ширини, як плечі. Вітаються вироби з нашивними кишенями, оборками, рюшами. Якщо ви відрізняєтеся високим зростом, сміливо одягайте укорочені брюки з низькою посадкою. Вони підкреслять ваші достоїнства і відвернуть увагу від проблемних зон.

Щоб виглядати бездоганно, кожну деталь одягу потрібно вибирати конкретно для свого типу статури. Не забувайте, що в будь-якому вбранні з брюками присутній і верхня частина одягу. При її виборі також враховуйте свої недоліки, прагнучи створити симетричний силует.