Кошик
42 відгуків
Мультибрендовый интернет-магазин
+380 показати номер

Як відрізнити оригінал Victoria's Secret від підробки?

Як відрізнити оригінал Victoria's Secret від підробки?

Самим головним питанням серед любительок бренду Victoria's Secret, є питання - "Як відрізнити оригінал від копії?". У цій статті ми опишемо і наочно покажемо всі нюанси і деталі.

Перше з чого почнемо це упаковка. Всі білизну Victoria's Secret упаковано в поліетиленові пакетики. Напис бренду може бути на пакеті, але може бути відсутньою, відсутність напису жодним чином не впливає на оригінальність товару. На фото представлені оригінальні бралетты і трусики з варіантом упаковки як з написом так і без. Дійсно головним атрибутом для визначення автентичності є наклейка зі штрих-кодом вироби, артикулом моделі і зазначенням кольору. Колір може бути вказано в цифро-буквеному відображенні, так і додатково може бути прописаний повністю.Наступним важливим моментом у визначенні оригінальності є бірка на виробі. Картонна бірочка може бути присутнім, але так само її може і не бути. Але якщо вона є, то найголовнішою особливістю її форма і щільність. Запам'ятайте оригінальні бирки Victoria's Secret мають прямокутну або трохи опуклу по краях форму і виконані їх тонкого але щільного картону рожевого кольору з чорною окантовкою і чорним шрифтом. Важливим моментом також є те, що бирка, це не просто шматочок картону, який виробник вирішив повісити, на бирці так само повинна бути вказана інформація про виріб, а саме: артикул, колір і розмір, так само часто вказують штрих-код.
Третьою особливістю, за якою можна визначити оригінальність в нашому списку, йдуть ярлички. На ярличках завжди вказується вся інформація про виріб: країна виробництва, модель, розмір, правила догляду, склад тканини. У разі якщо відсутні пришиті ярлички, то вся вищеперелічена інформація вказується безпосередньо на самому виробі у вигляді тиснення на тканини. Пришиті ярлички, так само як і бирки мають рожеву(чорну) забарвлення з чорним(рожевим) кантом і шрифтом. На купальниках ці ярлички виконані їх силіконової непромокаючої тканини, строго не прозорі ( прозорі у копій).


Останній фактор, по якому ви можете визначити справжність - це покладатися на свої відчуття і візуальну логіку. Фурнітура використовується у виробах повинна бути належної якості, написи і логотип прописаний без помилок, малюнок повинен бути виконаний якісно і мати конкретну задану форму ( не розпливатися і не бути безглуздим).

Такий вигляд мають накладні при купівлі товару безпосередньо у Victoria's Secret:
 
Робіть обдумані покупки, і вони будуть вас тільки радувати!